Czy badanie neurologiczne wykazuje nieprawidłowości mózgu?

Czy badanie neurologiczne wykazuje nieprawidłowości mózgu? byłam badana przez neurologa,badanie wyszło bez odchyleń od normy.Często odczuwam kłucia w głowie,dziwne uczucie,szumy.Czy badanie neurologiczne może wykazać stan przedpadaczkowy?Co wykazuje badanie eeg od zwykłego badania neurologicznego?

Stan przed padaczkowy rozpoznaje się u osoby chorej na padaczkę, natomiast Pani skargi wymagają badania podstawowe u lekarza POZ, odpowiedny tryb życia. Pozdrawiam

Nie istnieje w medycynie rozpoznanie stan PRZED padaczkowy.

Istnieją ścisłe kryteria kliniczne i elektroencefalograficzne uzasadniające rozpoznanie padaczki ( kryteria międzynarodowej Ligi Padaczkowej)
O diagnostyce -przy jej podejrzeniu decyduje specjalista neurolog na podstawie charakterystyki incydentów napadowych.Oczywiście znając stan przedmiotowy i neurologiczny pacjenta.Nie każdy incydent musi odpowiadać napadowi padaczkowemu.
Rozpoznanie należy do specjalisty neurologa.
Pozdrawiam