Czy brak ciąży to moja wina?

Dzień dobry, piszę z takim zapytaniem : razem z partnerką staramy się o dziecko bezskutecznie od 6 miesięcy. Mam 24 lata moja partnerka ma 21 lat i posiada już jedno dziecko z innego związku. Moje pytanie brzmi czy można byłoby stwierdzić, że jej "ciało" jeszcze nie jest gotowe na kolejną ciąże ? Urodziła dziecko przez cesarskie cięcie 16 miesięcy temu. Okres ma regularny , cykl 28 dni , nie używamy żadnych lubrykantów ani zabezpieczenia a mimo to ciąży nie ma dalej. Może wina jest moja ? Pozdr

Dzień dobry,

proszę nie zakładać niczyjej ''winy''. Czasami na dzidziusia trzeba trochę poczekać,
być może ciało a także psychika muszą być w pełni gotowe.

Pozdrawiam