Czy czeka mnie rehabilitacja czy leczenie farmakologiczne?

Witam Proszę o interpretację wyniku TK Niewielkie lewostronne skrzywienie kręgosłupa L Filologiczna lordoza L spłycona Krążek m-k L-5-S-1 nieco obniżony Na poziomie L3-L4 rozluźnienie pierścienia włóknistego krążka m-k z łagodnym modelowaniem worka oponowego.Otwory mk nieprzewidziane Na poziomie L4-L5 rozluźnienie pierścienia włóknistego krążka m-k,układa się odcinkowo stycznie do worka oponowego oraz korzenia prawego nerwu L5 w zachyłku bocznym .Otwory Mk nieprzewezone Na poziomie L-5-S-1 szerokopodstawna centralno lewoboczna prtotruzja krążka m-k ,modeluje tłuszcz epiduralny i odcinkowo układa się stycznie do korzenia lewego nerwu S1 w zachyłku bocznym .Otwory Mk nieprzewezone Wczesne zmiany dyskopatyczne kręgosłupa lędźwiowego. Byłam kierowana na To że względu na zawroty głowy (tk głowy jest ok) i drętwienie prawej nogi.Czy czeka mnie rehabilitacja ,leczenie farmakologiczne? Pozdrawiam

Dzień Dobry,
Zmiany, które występują w opisie TK mogą powodować parestezje prawej kończyny dolnej, co do zawrotów to raczej nie (szukał bym w odcinku szyjnym kręgosłupa).
O ewentualnym leczeniu można coś powiedzieć po zapoznaniu się z wynikiem badań obrazowych i przeprowadzeniu badania fizykalnego.
Pozdrawiam.