Czy do biopsji gruboigłowej tarczycy potrzebne jest dodatkowe USG?

Dobry wieczór. Mam pytanie- czy do biopsji gruboigłowej tarczycy potrzebne jest dodatkowe usg? Z tego co mi wiadomo, biopsję tą wykonuje sie właśnie pod kontrolą usg...Dlatego nie bardzo rozumiem, po co te dodatkowe badanie. Dziekuję. Pozdrawiam

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz