Czy drożdże zawarte w preparacie Revalid mogą wzmagać apetyty?

witam kupiłam Revalidu na paznokcie i włosy czy drozdze piwne, które wchodzą w sllad tego leku mogą powodować apetyt , dziękuje Henryka

Katarzyna Ciuchta Dietetyk, Bielsk

Witam,

Drożdże nie powodują wzrostu apetytu. U większości osób wręcz go hamują. W składzie tabletek Revalid nie ma składników powodujących zwiększone łaknienie. Skutkiem ubocznym mogą być jedynie mdłości, po zażyciu kapsułki. Swojego zwiększonego apetytu powinna Pani najpierw doszukać się w diecie, ocenić czy jest ona odpowiednio zbilansowana. Dopiero na samym końcu w suplementach.

Pozdrawiam