Czy grozi mi utrata wzroku w jedynym widzącym oku?

Witam ! Ostatnio miałam badanie modułu siatkówkowo - jaskrowego . Wyszło , że w prawym oku jedynym widzącym ( jestem osobą z MPD) . Pojawiły się zmiany jaskrowe . Co mogą one oznaczać ? Czy grozi mi utrata wzroku w jedynym widzącym oku ? . Pozdrawiam . Emilia .

Witam. To oznacza tylko to co oznacza czyli to co wyszło w Oct. Natomiast leczymy pacjenta a nie papiery. Jest to tylko materiał do przemyślenia i postawienia diagnozy. Może to być tylko Pani uroda oczu. Mogly być takie zawsze chyba że robiła juz Pani takie same badania i jest to drugi lub trzeci wynik i jest gorszy. Pozdrawiam serdecznie