Czy istnieją jakieś domowe sposoby na poradzenie sobie z tą przypadłością?

Dzień dobry. Mam problem z pewną zmianą występującą między pośladkami. Zaczęła się rozwijać około tydzień temu, dolegliwości bólowe z każdym dniem się nasilały. Obecnie ciężko mi kucać, siadać, wstawać czy nawet siedzieć. Boli przy każdym dotknięciu. Nie mam możliwości pójść do lekarza, ponieważ przebywam w Niemczech i moje ubezpieczenie obejmuje jedynie wypadek w czasie pracy. W Polsce będę dopiero za miesiąc, a dolegliwość jest dla mnie bardzo uciążliwa i chciałabym się jej jak najszybciej pozbyć. Czy istnieją jakieś domowe sposoby na poradzenie sobie z tą przypadłością? Zmiana znajduję się na kości ogonowej przy końcu szpary pośladkowej. Nie ma czubka (jak w przypadku pryszcza), przypomina guz i jest twarda w dotyku, ból promieniują na pośladek. Obecnie ma 1,5 - 2cm na szerokość i około 5 na długość. Od skóry/tkanki nie zajętej zmianą odstaje mniej więcej 1,5 - 2cm. Proszę o pilną pomoc i pozdrawiam

To może być czyrak, jednak diagnozę postawić może lekarz po wzrokowej ocenie zmiany. Leczenie czyraków to antybiotykoterapia, a jeśli zachodzi potrzeba nacięcie i oczyszczenie zmiany.