Czy jeśli mam uszkodzenie obrąbka stawowego górnego to mogę pracować?

witam serdecznie mam pytanie bo robiłem rezonans magnetyczny i wyszło uszkodzenie obrąbka stawowego górnego typu slap i przestrzen podbarkowa wynosi 5,5mm staw barkowo obojczykowy z niewielkimi zmianami zwyrodnieniowymi mam dopiero operacje koniec czerwca bralem blokady sterydowe w bark choc ból mam czy moge pracowac bo mam bardzo cięzką prace a w zusie kazali mi pracowac i dzwigac

Lek. Tomasz Budlewski

Propknuje udac się do prtopedy po odpowiednie zaświadczenie/zwolnienie lekarskie