Czy jeśli wezmę leki po przerwie to grozi mi wstrząs serotoninowy?

Dzień dobry, Od dłuższego czasu leczę się na nerwicę lękowo depresyjną. Przyjmowałam leki seronil 3x20mg rano, etopro 1 tabletka rano i wieczorem. Niestety nie przyniosło to żadnych efektów więc tabletki odstawiłam. Po 3 miesiącach podjęłam kolejną próbę walki o siebie. Lekarz zapisał mi faxolet 0,075g rano oraz etopro 1 tabletka rano i wieczorem. Prosiłabym o informację czy jeżeli nie ma zachowanej ciągłości brania leków tylko od razu po 3 miesięcznej przerwie wezmę aktualne leki czy nie grozi mi wstrząs serotoninowy lub inne rzeczy związane z tym, że w organizmie nie ma śladu po wcześniej przyjmowanych lekach. Będę bardzo wdzięczna za informację. Z góry ślicznie dziękuję

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Po 3 miesiącach nie ma zagrożenia zespołem serotoninowym. Pozdrawiam.