Czy jest to związane z zażywaniem Euthyroxu?

Od dwóch miesięcy mam bóle obu nóg od uda do połowy łydki. Często towarzyszy temu pieczenie i uczucie wbijania igły. Badania krwi, doppler i d-dimery ok. Od miesiąca bardzo duża ilość prześwitujących żył na udach, pod kolanami i łydkach. Brak przebarwień i obrzęku. lekarze rozkładają ręce. Co to może być? i Czy jest to związane z zażywaniem euthyrexu i operacją tarczycy?

- raczej szukałbym przyczyn dolegliwości w zakresie jakiejś patologii odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa
Czy jest to związane z zażywaniem euthyrexu i operacją tarczycy?
- myślę, że nie, to całkiem niezależna sprawa