Czy jestem świeżo zakażona i nie ma możliwości planowania ciąży?

witam wyniki CMV robione w kwietniu 2017 - Igg 237 (reaktywne, Igm 0,291( reaktywne)czekam na wyniki awidności. Czy jestem świeżo zakażona i nie ma możliwości planowania ciąży??Dlaczego Igg jest takie wysokie??w listopadzie miałam robione Igg 240 (aktywne) a Igm 0,2(nieaktywne) dlaczego ta wartość Igm raz jest pozytywna raz negatywna??o czym świadczy??dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Awidnosc coś więcej nam powie. A czy badania były wykonywane w tym samym laboratorium?