Czy mając hipoglikemię reaktywną można pić bezalkoholowe piwo?

Witam od kilku miesiecy mam hipoglikemie reaktywna stosuje diete czuje sie dobrze zauwazyalam ze cukier obniza sie przy sytuacjach stresowych odczuwam wtedy zawroty gkowy czasem bole glowy poziom mierzony gkukometem wtedy ma 66.Czy od czasu do czasu moge napic sie piwa bezalkoholowego ktorego sklad zawiera weglowodany 3.3 cukier 0.2 w 100 ml pojemnosc piwa 330 ml dodam ze kiedys po piwie bezalkoholowym smakowym smak limonka mieta po mniej wiecej godzine od spozycia mialam kolatania serca i drzdnie calego ciala jak rozniej zawroty glowy uczucie jakbym miala zaslabnoac dodam ze teraz piwo ktore ogladalam jest bezalkoholowe i nie ma zadnym dodatkowych smakow jego sklad to woda slod jeczmienny i chmiel tak jak wspomnialam wartosci sa podane wyzej ogolna wartosc energetyczna to 60 kj/14kcal

Witam! W zasadzie nie ma przeciwwskazań do okazjonalnego wypicia piwa bezalkoholowego. Wskazana konsultacja w Poradni Zdrowia Psychicznego. Między innymi chodzi o określenie składnika emocjonalnego w odczuwanych przez Panią dolegliwościach po cytowanym wypiciu piwa "0%". Powinni także pomóc w zakresie "emocjonalnych hipoglikemii". Powodzenia W. Łuczkowski.