Czy mogę już rozszerzyć mu dietę czy jeszcze poczekać?

Witam, Mój syn za parę dni będzie miał 5 miesięcy. Karmię piersią, kilka razy pił mleko modyfikowane. Czy mogę już rozszerzyć mu dietę czy jeszcze poczekać? Maluch często budzi się w nocy na jedzenie co ok. 2 godziny, w dzień je co 2 godziny również. Jak jest z podawanien kaszek? Podawać po warzywach? Czy przed ich wprowadzeniem?

Witam,
Jeśli karmu Pani piersią a dziecko prawidłowo przybiera na masie może wstrzymać się Pani z rozszerzeniem diety do 6 miesiąca. Nowe pokarmy należy podawać stopniowo zaczynając od jarzyn.
Pozdrawiam