Czy mogę otrzymać skierowanie na rezonans magnetyczny podbrzusza?

Czy jeśli nie miałam nigdy wykonanej cytologi ponieważ moja błona jest prawdopodobnie ,,gruba,, wg ginekologa, próba założenie wziernika też nie wypaliła , zrobione miałam tylko USG mam pytanie czy mogę otrzymać skierowanie na RM tym bardziej że mam już 31 lat i mniewam niepokojące bóle podbrzusza które ciągną się już kilka miesięcy.

Witam serdecznie,

Jeśli są wskazana do wykonania badania MRI to jak najbardziej takie skierowanie może Pani otrzymać. Należy zgłosić się an wizytę do swojego lekarza prowadzącego celem konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.