Czy mogło być tak, że ostatnią miesiączkę miałam 25.08.2017?

Witam bardzo proszę o pomoc. Będąc na pierwszej wizycie u ginekologa podałam że 12.09.2017 miałam ostatnie krwawienie, teraz 04.01.2018 jestem w 16 tygodniu ciąży wg USG, analizując wszytko teraz przypomina mi się że we wrześniu mogłam mieć miesiączkę 16-17.09.2017 jednak pewności nie mam. Moje pytanie jednak jest następujące czy mogło być tak ze ostatnią miesiączkę miałam 25.08.2017, a zapłodnienie miało miejsce 7.09.2017? A USG wskazuje na 16 tydzień?

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli nie dokonca jest wiadomo historia krwawien miesiączkowych należy potraktować jako.krwawienie nieregularne i wtedy wiek ciąży należy przyjmować z pierwszego badania usg Proszę koniecznie udać się do ginekologa