Czy mogło dojść do zapłodnienia w dni niepłodne?

witam, współżyłam z męzem 2 dni przed okresem , okres dostałam normalnie, mam cykl 29 dniowy, problem jest tylko w tym ze się zle czuje i mam mdłości. wiec czy mogło dojść do zapłodnienia choć to były dni niepłodne?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko zapłodnienia jest niewielkie, aczkolwiek istnieje. Proszę jednak pamiętać, że na podstawie opisanych przez Panią objawów nie można ciąży ani potwierdzić ani wykluczyć.