Czy mój wynik żelaza jest prawidłowy?

Witam, przebadałam ostatnio żelazo w związku z staraniem się o dziecko, wynik wyszedł 10,1umol/l przy zakresie referencyjnym laboratorium 7-30umol/l. Na stronach internetowych znajduję różne normy, czy mój wynik jest prawidłowy? Czy jest on na granicy normy i powinnam uzupełnić żelazo? jesli tak to czy suplementami czy raczej starać się dietą?

Szanowna Pani, wynik jest prawidłowy. Proszę sugerować się normą przyjętą przez laboratorium a nie z internetu