Czy mój związek da się jeszcze naprawić?

Dzień dobry, Pytanie do psychologów. Jestem z chłopakiem w związku dwa lata. Od kilku miesięcy wszystko się psuje. Brak seksu, jak mówię kocham to on mówi srocham. Ostatnio rozmawialiśmy i on powiedział, że to już dla niego jest skończone. Jak mówiłem że to naprawie, co zrobiłem źle to powiedział że wszystko źle... Jak zapytałem co mu przeszkadza to powiedział że wszystko to co mi przeszkadza. W czasie rozmowy powiedział że to będzie nasz ostatni sylwester i się popłakał. Ehhh... Pytanie jest takie czy da się to jeszcze naprawić? Czy sens jest walczyc a jak tak to jak? Komuś komu nie zależy to nie płacze, ale z drugiej strony obojętność i brak czegokolwiek... Piotrek

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana wizyta w poradni psychologicznej ale razem najlepiej abyście się tam udali