Czy moje bóle brzucha mają związek z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego?

Witam. Od 4lat choruje na wzjg. Od 3lat lat remisja, średnio 3/4 raz wypróżnienia. Ogólnie wszystko dobrze. Od połowy stycznia miewam silne bóle brzucha w momencie kiedy muszę skorzystać z toalety, trwają ok10s. Nie za każdym razem, w każdej porze dnia i nie ma produktu po którym ból się nasilał albo częściej występował.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę zgłosić te dolegliwości swojemu lekarzowi prowadzącemu gdyż mogą być związane z choroba podstawową. Pozdrawiam.