Czy może mieć to jakiś związek z wiciowcami?

Witam, zrobiłam test WB na boreliozę, wszystko wyszło ujemne oprócz prążka p41 w kl. IGG. Nie kojarzę ugryzienia klesza, test zrobiłam dla świętego spokoju - kiedyś dużo pracowałam na powietrzu. Byłam z wynikiem u dr ze szpitala zakaźnego, ale nic na to nie powiedział jednak wyczytałam, że może mieć to jakiś związek z wiciowcami? Helicobacter pylori też nie mam. Ginekologicznie jest ok,a coś ludzie pisali, że może być kiła w co wątpię. Powinnam się tym przejąć? Dodam, że mam nerwicę i panikuję:(

Nie pisze Pani w jaki sposób leczy czy nie leczy nerwicę. Myślę, że pani skoncentrowanie na własnym zdrowiu i obawy o jego utratę warto byłoby omówić z psychoterapeutą. Pacjenci z nerwicą nim trafią do gabinetu psychoanalityka często są już po wielu badaniach i wizytach u różnych specjalistów a ich objawy wynikają z ich psychiki a nie z chorób, których się wcześniej doszukiwali. Skoro lekarze nie diagnozują u pani żadnej choroby somatycznej myślę, że warto pójść w stronę psychoterapii.
Pozdrawiam!