Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 2 7 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy może pojawić się apatia przy niedobrze witaminy D?

Witam czy przy ciężkim niedoborze witaminy D ,i w trakcie brania leków,moga wystąpić objawy takie jak: zawroty głowy,apatia,zle samopoczucie,ogólne oslabienie organizmu, mrowienie konczyn nóg i rąk,bole kosciu i miesni,bole glowy,nietolerancje dźwiękowe np na trąbienie z samochodu,niecheć do robienia czegokolwiek,poniewaz występuje znuzenie i apatia,oraz sennosc ??? Jezeli tak to ile czasu potrwaja takie syptomy jeszcze ? Dawka dzienna witaminy (brania jej) to 1000 po 2 tabletki czyli 2000
KOBIETA, 19 LAT 6 miesięcy temu

Czy autyzm jest wyleczalny?

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się, czy autyzm jest wyleczalny.

Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania

Część z ww. objawów może faktycznie wynikać z niedoboru wit. D3. Na pani miejscu wykonałbym jednak badanie poziomu wit. D3 w organizmie, ponieważ pani dolegliwości mogą równie dobrze mieć inną przyczyną. Warto również udać się do lek. pierwszego kontaktu w celu podstawowej oceny pani stanu klinicznego.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy