Czy możliwa jest obecność hemoroidów u 31-latka?

Krew przy wypróżnaniu Czy to hemoroidy? Co kilka miesięcy przy wypróżnianiu widziałem plamy krwi. Potem był spokój i znowu wracało. Ostatnio jednak krwi (jasnoczerwonej) było więcej. Nie jest na kale, tylko obok, czasami na brzegach muszli. Nie uprawiam sportu, spędzam 10 godzin dzienie przed komputerem (taka praca).

Witam! Koniecznie trzeba się przebadać. Dywagacje na forum niczego nie wniosą - to trzeba zobaczyć! Hemoroidy są możliwe, ale należy wykluczyć inne przyczyny krwawienia. Powodzenia. W. Łuczkowski.