Czy możliwa jest sepsa u 29-latki?

Witam. Mam pytanie dotyczące sepsy. Od paru lat walczę z gronkowcem gardła. Raz miałam paciorkowca. Czy mogę przez to być chora na sepse? Od paru dni wyskoczymy mi na dłoniach czerwone krosty wygląda jak ugryzieniu po komarzr. Mam 29 lat i boję się tej choroby czy powinnam zrobić w tym wypadku jakieś badania?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne