Czy możliwe jest zakażenie HIV u 33-latka?

Witam. Miałem kontakt oralny bez zabezpieczenia z kobietą lekkich obyczajów w dzień. Tego samego dnia w nocy mam zimne poty i dreszcze bez gorączki i boleści stawów. Minął tydzień A ja mam dalej nocne poty i teraz cały czas mam uczucie gorącej klatki piersiowej jak bym sobie przykładać coś ciepłego. Byłem u lekarza i dostałem badania krwi i moczu oraz przesiedlenia płoć. Wszystko z wynikami jest ok. Zrobiono mi nawet echo serca i sprawdzono ciśnienie i wszystko jest ok. Czy już dzień w którym był stosunek mogę mieć objawy zarażenia?. Są jakieś badania które po tygodniu ujawnia zarażenia hiv ?

Lek. Paweł Szadkowski

Po tygodniu od ewentualnego zakażenia HIV nie miałby Pan jeszcze objawów. Przesiewowe testy wykonuje się dopiero po 3 miesiącach (wtedy dopiero są wiarygodne), ale istnieją testy III i IV generacji, który można wykonać już po ok. 3 tygodniach.