Kobieta , 29 lat Witam, jestem w 31tc, ale w 27tc trafiłam do szpitala z oczopląsem, ciągłymi wymiotami i zawrotami głowy. Wezwano lekarza neurologa, po wywiadzie i podstawowych badaniach stwierdził że to zapalenie nerwu przedsionkowego. Od tamtej pory nadal mam zawroty głowy, nasilił się stres bo nie daje juz rady. Czy można brac Betaserc albo Cavinton w ciąży (Cavinton brałam juz kiedys i pomagał). ? A Vertigoheel? Muszę się zacząć leczyć gdyż przez pół miesiąca jestem sama w domu, zdana tylko na siebie.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Ginekologia – Profilaktyką i leczeniem chorób wyłącznie żeńskiego układu płciowego zajmuje się ginekologia. Problemy ginekologiczne obejmują zaburzenia miesiączkowania, stany zapalne pochwy, antykoncepcję, niepłodność, nowotwory narządów rodnych, badania piersi, anorgazmię, problemy z ciążą, nadżerki czy zapalenia przydatków.
  • NeurologiaNeurologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Jest silnie spokrewniona z psychiatrią i polega na odkrywaniu przyczyn uszkodzenia systemu neuronalnego.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: