Czy można jeść owoce przy insulinooporności?

Wykryto u mnie insulinooporność byłam u diabetologa i po sprawdzeniu wyników stwierdził, że muszę wykluczyć ze swojej diety owoce i warzywa ze względu na zawartą fruktozę. Po za tym karmię piersią nie mogę brać metformax. Lekarz zalecił witaminy A E, D, C i jodid. Martwi mnie tylko to,że nie mogę jeść warzyw bez owoców chyba jakoś przeżyje. Czy, aby na pewno wszystkie warzywa muszę wyrzucić ze swojej diety?

Przy insulinooporności przede wszystkim musi jeść Pani warzywa i to co najmniej 500g dziennie! Owoce również można jeść, ale 1 x dziennie i tylko te, które są małosłodkie: jabłka ze skórą, pomarańcze, grejpfruty, pomelo, owoce jagodowe. Pozdrawiam