Zapytaj lekarza

1 , 0 1 0 , 3 5 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy można odróżnić ból z powodu nerwobólu od innych powodów?

Czy idzie odroznic jakos nerwobol spowodowany nerwica od takiego innych prZyczyn, np. Skrzywienia kregoslupa. Czesto mam nerwobole kolo lopatki, piersi, mostka, pod pacha. Lekrz mowi, ze to od stresu. Ale mnie boli 1-2dni w tygodniu i powoli juz nie daje rady.moze jest jakas onna przyczyna?
KOBIETA, 23 LAT około miesiąca temu

Nowatorski robot rehabilitacyjny Luna

Luna - nowatorski robot rehabilitacyjny może być stosowany we wszelkiego rodzaju chorobach związanych z zanikiem mięśni. Uczy się ruchu pacjenta, pomaga mu w aktywizacji mięśni, które wymagają ćwiczeń. Może być stosowany w pracy z dziećmi i dorosłymi, ma opcję włączenia gry, która odciąga uwagę od bólu towarzyszącego rehabilitacji. Ćwiczenie z Luną jest bardziej efektywne niż tylko z fizjoterapeutą. O tym, jak robot do rehabilitacji Luna EMG współpracuje z pacjentem opowiada. Michał Mikulski, jego twórca.

Witam,

przyczyna może być somatyczna lub psychiczna, jeśli lekarz twierdzi, że to czynnik psychiczny powoduje objawy dobrze byłoby zaufać i leczyć, np. metodą psychoterapii w paradygmacie poznawczo - behawioralnym.

Pozdrawiam serdecznie

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety