Czy można przyjmować te suplementy w tej sytuacji?

Czy jest to bezpieczne żeby po 8 miesięcznym przyjmowaniu leków antydepresyjnych (paroksetyna 20mg) zacząć przyjmować suplementy diety wspomagające wytwarzanie serotoniny, a konkretnie l tryptofan 500mg 1x dziennie? Paroksetynę odstawiłam Ok. Tydzień temu po Ok 8 miesięcznym okresie przyjmowania tego leku codziennie. Jakie jest ryzyko wystąpienia zespołu serotoninowego w takim przypadku?

Pozdrawiam.

mgr Arkadiusz Ciołkowski, zielarz - fitoterapeuta www.poradazielarska.pl