Czy można się opalać przy zażywaniu antykoncepcji hormonalnej?

Zastanawia mnie fakt, czy można się opalać biorąc tabletki antykoncepcyjne? Lub chodzić na solarium?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Proszę sprawdzić w ulotce swoich tabletek antykoncepcyjnych, ale większość producentów tabletek antykoncepcyjnych nie podaje w ulotkach swoich preparatów, aby antykoncepcja hormonalna miała wpływ na opalanie się.

Pozdrawiam!