Czy można stosować spray do nosa Euphorbium u 9-miesięcznego dziecka?

Witam mój syn ma 8 miesięcy za chwilę kończy 9. Dostał dziś antybiotyk amotaks i spray do nosa Euphorbium s. Czy powinnam go stosować mimo że na ulotce pisze ze nie można u niemowląt. Synek ma zapalenie oskrzeli tydzień temu 24.10 wyszedł ze szpitala miał jeszcze antybiotyk amgumentin czy coś takiego ponieważ miał zapalenie ucha i angine. Proszę o szybką odpowiedź

W tym wieku nie ma angin ktoś Cię kłamie.Dobrze że czytasz ulotki leków! Więcej do tego pseudo lekarza który leczy dzieci z reklam TV nie chodź.Może spróbujcie metod domowych od babci? Omijajcie lekarzy, może to tylko ząbkowanie na Miłość Boską?