Czy można stwierdzić depresję na pierwszej wizycie u psychologa?

Witam podejrzewam u sb depresje od około roku czasu ale w ostatnim czasie moja sytuacja sie pogorszyła moj.mąż zostal.skazany i zostanę sama z dziecmi i opłatami. Chciala bym sie dowiedziec czy po pierwszej wizycie lekarz stwierdzi mi depresje i czy moge uzyskac o niej zaswiadczenie które przedloze w sadzie czy to bardziej skaplikowany.proces

Witam
Istnieją specjalistyczne testy diagnozujące depresję oraz jej poziom i podczas pierwszej wizyty jest możliwość zdiagnozowania depresji u pacjenta. Po wizycie może pani otrzymać zaświadczenie lub opinię z wynikami badania.
Pozdrawiam
Anna Szyda