Czy narkoza podczas operacji mogła zahamować miesiączkowanie?

Co 26-28 dni do tej pory miałam okres. Ostatni 15.08, dzisiaj mija 30 dzień a ja nadal nie mam okresu. W połowie cyklu 27.08 miałam operacje, czy narkoza mogła wpłynąć na cykl? 2.09 odbyłam stosunek, moj partner użył prezerwatywy,ale do wytrysku nie doszło. Dziś po 11 dniach od stosunku zrobiłam test o 6 rano i wyszedł negatywny, ale może za wcześnie go zrobiłam? Czy mogę być w ciąży? Ostatnio miałam też dużo stresów. Proszę o odpowiedź, bo nie wiem już co o tej sytuacji myśleć.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zabieg oraz znieczulenie mogły wpłynąć na zaburzenia cyklu. Warto także powtórzyć test po 14 dniach od stosunku. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u lekarza.