Czy nie ma innych sposobów na zajście w ciążę?

Witam mam poważny problem mam 28 lat i jestem chora na pcos staram sie już 5 lat z mężem o dzidziusia i nic dodam że jestem osobą otyłą każdy lekarz mówi dieta ale dla mnie to nie jest takie proste czy naprawde niema innych sposobów na zajście prosze niech mi ktoś pomoże bo moje małżeństwo zaczyna sie z tego powodu walić pomocy

Lek. Michał Lenard

Niestety, jest to konieczne, aby Pani schudła. Jeżeli jest to dla Pani problem, to może mógłby Pani pomóc dietetyk, który ustali Pani dietę i pomoże zrzucić zbędne kilogramy. Pozdrawiam!