Czy omdlenie mogło być objawem menopauzy?

Witam. Jestem 48 letnią kobietą. Ostatnio na spacerze zemdlalam, przez kolejne dwie godziny po tym, nie mogłam się podnieść, ponieważ czulam się bardzo źle. Czułam gorąco w nogach oraz lekkie zawroty głowy, tydzień pozniej ciagle je odczuwam. Dodam ,że przed omdleniem położyłam się na ziemię nie doszło do upadku. Czy to mogą byc objawy menopauzy .

Lek. Paweł Szadkowski

Pewne objawy mogą być zwiaztunem menopauzy, ale mimo wszystkk warto udać się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawowe badania.