Czy osoba starająca się o dziecko może stosować Nezyr?

Witam, Jakieś 2 lata temu zdiagnozowano u mnie pcos. Leczyłam się Androcurem i Diane. Mój ginekolog przepisał mi również Nezyr ( Finasterdy) nie mówiąc nic o skutkach ubocznych. Brałam go miesiąc ale źle się po nim czułam. Jakie mogą być tego skutki uboczne? Słyszałam o wielu złych rzeczach jak uszkodzenie jajników. W ulotce piszą wiele o skutkach dla mężczyzn a nic o wpływie na młode kobiety w wieku 21 lat. Lek stosowałam z antykoncepcją, nie wzięłam całego opakowania. Bardzo się boję, bo planujemy starać się o dziecko.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do najlepiej ginekologa- endokrynologa i kierowac się jego zaleceniami