Czy padaczka alkoholowa znowu wystąpi?

Witam mam takie pytanie ostatnio miałem mały problem i się strasznie rozpilem. Kiedyś piłem dużo ale zaprzestalem całkowicie i kiedyś dostałem padaczki po alkocholowej . Ale przestałem mieć po odstawieniu ale jak pisałem wyżej zaczolem pić i odstawilem i w ciągu dwóch godzin złapała mnie trzy razy . Czy teraz po dwóch dniah możliwe żeby znów mnie złapała? Bo mam iść so pracy i boję się ze w pracy mnie złapie i stracę ja w 1 dniu

Witam!
Padaczka alkoholowa oczywiście, że może nawrócić - potrzebne są bodźce, które ją wywoływały. Częściej mamy do czynienia z napadami abstynencyjnymi! Jeżeli ma się takie obciążenie to "normalny człowiek" unika pokus prowokujących. Nie wiem czy ktokolwiek zabawi się w proroka i odpowie Panu na pytanie: czy może to Pana złapać? Zagrożenie jest! Uprzedzam, że z czasem padaczka alkoholowa może być czynna także bez związku z alkoholem.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.