Czy po rekonstrukcji ACL można wykonać MR?

Czy po rekonstrukcji acl może wykonać rezonans magnetyczny? Jestem po operacji 7 lat ale prawdopodobnie znowu uszkodzilem więzadło,mam wykonać rezonans ale moje pytanie jest czy mogę? Poniewaz wcześniej miałem robiony zabieg przy pomocy śrub gt tak jest napisane na wypisie a nie wiem z jakiego materiału sa wykonane te śruby i czy może wynikać rezonans ?

w karcie informacyjnej powinna być informacja jakie to śruby (tytan i tworzywo sztuczne można wykonać rezonans) stalowe nie