Czy pobudzenia komorowe mogą być od nerwicy?

Witam od paru lat męczy mnie drżenie ciała zwłaszcza nóg(jak z waty)i rąk.Bóle głowy(ucisk w skroniach),bóle w krzyżu,kołatania serca i brak sił.Badanie neurologiczne i rezonans głowy w 2014 ok.Mam też ataki paniki np.jak mam gdzieś jechać i wtedy objawy się nasilają.Podejrzewam nerwicę ale wmawiam sobie różne objawy i boję się że mi coś jest poważnego.U kardiologa też byłem miałem Holtera i wyszło dużo 10398 pobudzen komorowych i 3145 pobudzeń przedwczesnych czy pobudzenia mogą być od nerwicy.

Witam
Pobudzenia , drżenie ciała , ucisk są także objawami nerwicy i wynikają z różnych stanów lękowych , które często generują ataki paniki i drżenie...ale także mogą mieć przyczynę inną... Proponuję skonsultować to z lekarzem prowadzącym, a jeśli nie stwierdzi żadnych przyczyn medycznych wówczas proszę się zgłosić na psychoterapię, aby krok po kroku rozkminować emocjonalne przyczyny opisanych objawów, co spowoduje ich ustąpienie.
Pozdrawiam
Anna Szyda