Czy podczas infekcji można stosować prezerwatywy?

Witam,
od kilku dni swędzą mnie wargi sromowe, mam je czerwone i mam nieprzyjemny zapach z pochwy. Podejrzewam zapalenie pochwy.

Czy podczas zapalenia pochwy mogę się kochać używając prezerwatywy?

Witam serdecznie,
objawy, które się u Pani pojawiły, są najprawdopodobniej wynikiem stanu zapalnego pochwy. Wymaga Pani konsultacji ginekologicznej, aby włączyć odpowiednie leczenie.
Współżycie z użyciem prezerwatywy chroni partnera przed przeniesieniem infekcji. Jednak może to powodować ból oraz otarcia i tak już chorej pochwy.
Pozdrawiam