Czy podczas pettingu i bez wzwodu można zajść w ciążę?

Witam
Chciałabym dowiedzieć się, co jest nie tak z moim chłopakiem, który podczas różnych pieszczot i peetingu ma wzwód, lecz kiedy zaczynamy się rozbierać i on nakłada prezerwatywę wzwód ustępuje i stosunek nie jest możliwy..
Od czego to zależy?
Czy było możliwe zajście w ciążę, podczas gdy on był zabezpieczony i bez wzwodu był blisko moich narządów rozrodczych?
Pozdrawiam,
Weronika

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Problem zaburzenia erekcji może mieć podłoże psychogenne, proponuję porozmawiać poważnie o jego obawach dotyczących stosunku, zabezpieczenia, itd.

Jeśli nie doszło do kontaktu ejakulatu ze środowiskiem pochwy, jeśli nie doszło do zsunięcia prezerwatywy to prawdopodobieństwo zapłodnienia jest małe.

Redakcja abcZdrowie.pl