Czy podczas stosowania leków na wyregulowanie cyklu można przyjmować olej z wiesiołka?

Staramy się z mężem o dziecko. Od 5 do 9 dc mam zażywać Etruzil, po owulacji prawdopodobnie 10x1 Duphaston. W międzyczasie do owulacji Castagnus i przez cały czas Ovarin. Chciałabym wiedzieć, czy w związku z tym, że w poprzednim cyklu nie odczuwałam w ogóle obecności śluzu płodnego (a w okolicy prawdopodobnej owulacji odczuwałam wręcz suchość), mogę dodatkowo do tych wszystkich leków brać jeszcze olej z wiesiołka, czy to już będzie za dużo i zaszkodzę sobie zamiast pomóc. Dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierować sie zaleceńiami lekarza prowadzacego. Powyższy opis wskazuje ze plan jest ok