Czy ponownie mogę być w ciąży pozamacicznej?

Witam. 28 stycznia miałam okres, cykle trwają 28-30 dni. 27 lutego robiłam bete hcg, wynik 6,0 tego samego dnia dostałam też okres. Dziś ( 01,03,2017) zwykłe badanie hcg i wynik 7,7. Wczoraj byłam u lekarza, ale podszedł lekceważąco do mojej osoby pomimo iż wspomniałam, że jestem już po jeden ciąży pozamacicznej. Przebadał mnie i stwierdził, że jego zdaniem jest wszystko ok, ale ja się obawiam,że ponownie mogę być w ciąży pozamacicznej. Proszę o pomoc bo zwariuję.

Lek. Katarzyna Szymczak

W opisanej sytuacji raczej można wykluczyć ciążę, jednak jeśli ma Pani dalej wątpliwości sugeruję wizytę u innego ginekologa.
Pozdrawiam