Czy powinnam się martwić, że mam raka?
Witam od 2 miesięcy odczuwam ból z lewej strony brzucha czasami pod żebrami czasami przechodzi niżej i bywa też że na żołądek. Miałam USG robione wszystko wyszło ok. Tylko śledziona 12 cm. Zrobił w piątek morfologię z rozmazem i wyniki są dobre po za dwoma punktami. Crp 21,2 mg oraz hematokryty obniżone 34,6%. Mocz i cała reszta ok. Po za bóle nic mi nie dolega. Dodam że mam 30 lat :) czy powinnam się martwić że mam raka? Pozdrawiam Justyna

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Czego należy unikać w ciąży?
Ciąża to wyjątkowy czas. Właśnie wtedy kobieta powinna szczególnie dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Obejrzyj film i dowiedz się, czego powinna unikać kobieta w stanie błogosławionym.
Witam , przedstawione przez Panią wyniki badań nie upoważniają mnie do odpowiedzi,że powinna się Pani martwić,że ma Pani raka!!! z.żurawski