Czy powinnam umówić się na wizytę do neurologa?

Po rezonansie głowy bez kontrastu, w wynikach mam niskie położenie migdałków móżdżku, które znajdują się na poziomie otworu wielkiego oraz zwężony zbiornik móżdżkowo- rdzeniowy. Co więcej pojawia się u mnie niewielka (10x5mm) torbiel pajęczynówki. Co to może oznaczać? czy powinnam umówić się na wizytę do neurologa?

Witam! Najlepiej kontakt z lekarzem kierującym na to badanie. Jeżeli jednak badanie było wykonane prywatnie, na żądanie badanej osoby, to oczywiście najlepiej, gdy obejrzy je specjalista z danej dziedziny. Kierując na badanie obrazowe zaznaczamy jakie objawy kliniczne są przyczyną skierowania i w jakim celu badanie będzie wykonane. Pozdrawiam W. Łuczkowski.