Czy powinnam wziąć tabletkę antykoncepcyjną ponownie z innego opakowania?

Witam, dziś po zażyciu 2 tabletki z blistra w ciągu 15-20 min miałam jednorazowy luźny stolec. Czy ta wzięta już tabletka ma szansę się wchłonąć czy już nie?Czy powinnam wziąć tabletkę ponownie z innego opakowania?

Milena Lubowicz

Nie ma możliwości żeby tabletka wchłonęła się tak szybko. Proszę się nie niepokoić.
Pozdrawiam