Czy przy przepuklinie lędźwiowej oraz po zakrzepicy i zatorze płucnym można starać się o ciążę?

Witam. Mam 25 lat, jestem dwa lata po ciąży po ktorej wynikła zakrzepica i zator plucny, mam również przepuklinę lędzwiową, chcemy z mężem starać się o drugie dziecko, lecz nie wiemy czy są jakieś przeciwskazania. Odnośnie przepukliny to mam wizytę u specjalisty dopiero w czerwcu, stąd moje pytanie do Państwa, ciężko tak długo czekać żeby się cokolwiek dowiedzieć. Z góry dziękuję za poradę.

Bóle pleców mogą się znacznie nasilić w związku z jej obecnością w ciąży