Czy przy zaburzeniach lękowych możliwy jest zawał?

Witam lecze się na zaburzenia lękowe, od połowy lutego, od połowy marca zazywam 20mg aciprex wcześniej było 5mg później 10mg, mam pytanie gdyż będąc u lekarza czy na masażu mam czerwone policzki i głowę ciepła powiedział mi masażysta że jestem w stanie walki czemu? Kiedyś też miałem lecz się tym nie przejmowałem były to były. Jak z Córką siedzę też mam czerwone policzki gdy układam puzzle też mam w towarzystwie też mam. Lekarz psychiatra ostatnio powiedział do mnie gdy miałem czerwone policzki ooo nasza nerwiczka... Ostatnio psycholog powiedział mi że grozi mi udar bądź zawał z jakiej Okazji? I wrócę z tarcza albo na tarczy bo powiedział że żyje ciągle w przewlekłym stresie... Miałem badania kompleksowe rok temu rezonans z kontrastem w tym roku echo serca holter, badania krwi tsh wszystko ok. Jedynie co to biorę 5mg nedal.

Ale i obawa przed śmiercią!
Nie sądzę by opisane objawy miały zwiastować poważne, zagrażające życiu schorzenia.
Pozdrawiam