Czy przyczyną może być odstawienie hormonów?

Mam22 lata.Miesiączkuje nieregularnie.Przez 3 poprzednie msc brałam Duphaston lecz. Wyniki hormonalne mam idealne, nie mam stresów. Ostatni okres miałam 30.03 i trwał 6dni. Od tamtej pory kolejny okres dostałam 23.05 poprzedzony plamieniem(wystąpiło też na krótko w ciągu tych 2 msc oczekiwań). Niepokoi mnie fakt,że trwa do dziś (10dzień). Dodam,że kompletnie nic mnie nie boli i nie bolało. Czy przyczyną może być odstawienie hormonów? Kiedy okres się spóźniał robiłam test, był negatywny.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.