Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 8 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy Relanium można zażywać przed snem?

Witam, od trech dni brałem relanium w dawce 7mg, ostatnią wziąłem wczoraj o godzinie 24.00. Wolę jednak dać sobie z tym spokój i spokojnie wrócić do hydroksyzyny. Czy mogę ją zażyć dzisiaj przed snem( mineły od ostatniej dawki 23 godziny). Głownie boje, się interakcji.
MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu

Agresja u dzieci autystycznych

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.

Dr Krzysztof DudziĹski
Dr Krzysztof DudziĹski Psychoterapeuta

Witam, najlepiej daś sobie spokój z proszkami i wyleczyć z dolegliwości przy pomocy psychoterapii, która leczy PRZYCZYNY a nie objawy. Pozdrawiam

Witam! Najlepiej nie stosować żadnych leków. Relanium należy do benzodiazepin i dość szybko i podstępnie uzależnia. Hydroksyzyna (Atarax) wg niektórych jest bezpieczniejsza, ale także bym nie ryzykował. Najlepiej zastosować higienę życia codziennego, a sen przyjdzie sam. Można spróbować Melatoniny (bez recepty po 1; 3 i 5 mg) godzinę przed planowanym snem. Dobre efekty daje też "nudna" psychoterapia. Życzę powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy