Czy Relanium można zażywać przed snem?

Witam, od trech dni brałem relanium w dawce 7mg, ostatnią wziąłem wczoraj o godzinie 24.00. Wolę jednak dać sobie z tym spokój i spokojnie wrócić do hydroksyzyny. Czy mogę ją zażyć dzisiaj przed snem( mineły od ostatniej dawki 23 godziny). Głownie boje, się interakcji.

Witam!
Najlepiej nie stosować żadnych leków. Relanium należy do benzodiazepin i dość szybko i podstępnie uzależnia. Hydroksyzyna (Atarax) wg niektórych jest bezpieczniejsza, ale także bym nie ryzykował. Najlepiej zastosować higienę życia codziennego, a sen przyjdzie sam. Można spróbować Melatoniny (bez recepty po 1; 3 i 5 mg) godzinę przed planowanym snem. Dobre efekty daje też "nudna" psychoterapia.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.