Czy są to wskazania do cesarskiego cięcia?

Mam astmę, astygmatyzm, endometriozę, od 8/9 lat biorę hormony (ze względu na endo). Rodząc terminowo będę mieć 23 lata. Miałam laparoskopię, w jej trakcie wycinaną dość dużą torbiel endometrialną. Czy są to wskazania do cesarskiego cięcia? Jeśli nie, to jaki jest mniej więcej koszt zabiegu na życzenie (jestem z Rzeszowa) ponieważ nie rozważam innej opcji porodu :) Pozdrawiam.

Aleksander Ropielewski

Nie są to bezwzględne wskazania do cięcia cesarskiego. Koszt porodu metodą cięcia cesarskiego to ok 1500 złotych.